Kontakt

KTerhvervsbyg A/S vil være en seriøs sparringspartner i alle byggeriets faser fra de første tanker og skitser over projektering, myndighedsbehandling og frem til afleveringen af dit færdige erhvervsbyggeri. Kontakt os for en uforpligtende snak om, hvordan vi kan hjælpe dig!

Per Henriksen   
Per Henriksen
per@ktebyg.dk
20 75 70 81

Chresten Moos Petersen   
Chresten Moos Petersen
cmp@ktebyg.dk
22 79 34 22

Kurt Therkildsen   
Kurt Therkildsen
kurt@ktebyg.dk
20 11 58 01

Morten Final   
Morten Popp
morten@ktebyg.dk
26 75 70 30

Rene Vestermark Krag   
Rene Vestermark Krag
rene@ktebyg.dk
20 75 70 82

Allan Soerensen   
Allan Sørensen
allan@ktebyg.dk
20 75 70 83

Erik Yde   
Erik Yde
erik@ktebyg.dk
26 75 70 32

Tina Skaaning Pedersen   
Tina B. Skaanning-Pedersen
tina@ktebyg.dk
26 75 70 34

Steffen Bertelsen   
Steffen Bertelsen
steffen@ktebyg.dk
26 75 70 84

Jacob Antonsen   
Jacob Antonsen
jacob@ktebyg.dk
20 75 70 85

Kaj Verner Nielsen   
Kaj Verner Nielsen
kaj@ktebyg.dk
20 75 70 86

Gurli Nielsen   
Gurli Nielsen
gurli@ktebyg.dk
faktura@ktebyg.dk

Emil Andersen   
Emil Andersen
emil@ktebyg.dk
20 75 70 87

Jens U Jensen   
Jens U. Jensen
jens@ktebyg.dk
20 75 70 88

Christian M Pedersen   
Christian M. Pedersen
christian@ktebyg.dk
20 75 70 84

Benny Hansen   
Benny Hansen
benny@ktebyg.dk

Susanne Wende Petersen   
Susanne Wende Petersen
sus@ktebyg.dk
40 50 13 31

Tommy Hansen   
Tommy Hansen
26 81 86 75

Ryan Agerholm Soerensen   
Ryan Agerholm Sørensen
ryan@ktebyg.dk
26 75 70 31

Leif Final2   
Leif Eriksen
leif@ktebyg.dk
20 75 70 80

Jeppe Final   
Jeppe Pedersen
praktikant@ktebyg.dk
26 75 70 33