Kontakt os

Du er velkommen til at tale med en af vores repræsentanter når som helst.
Ring til os på telefon +45 75 73 33 66


KT Erhvervsbyg A/S vil være en seriøs sparringspartner i alle byggeriets faser fra de første tanker og skitser over projektering, myndighedsbehandling og frem til afleveringen af dit færdige erhvervsbyggeri. Kontakt os for en uforpligtende snak om, hvordan vi kan hjælpe dig!

KT Erhvervsbyg A/S gemmer min besked i op til 6 måneder.
Og jeg er bekendt med KT Erhvervsbyg A/S Privatlivspolitik

Alle fakturaer bedes sendes til vores faktura email på faktura@ktebyg.dk
OBS, vi modtager KUN PDF filer på denne adresse.
Læs mere omkring fakturering her…

174857
facebook-logo
KTerhvervsbyg_kun_logo_Hvid

Kom og bliv en del af holdet hos KT Erhvervsbyg A/S

Mød vores medarbejdere

Se alle medarbejdere nedenfor eller vælg en specifik afdeling.
Vil du sende en jobansøgning, bedes du bruge vores jobformular iht. GDPR lovgivningen.

Per Henriksen

CEO / Partner
  20 75 70 81
per@ktebyg.dk

Chresten Moos Petersen

Ingeniør / Partner
  22 79 34 22
cmp@ktebyg.dk

Morten Popp

Projektdirektør / Partner
✆  26 75 70 30
morten@ktebyg.dk

Salg & Design

Rene Vestermark Krag

✆  20 75 70 82
rene@ktebyg.dk

Henning Good

✆  21 21 30 20
henning@ktebyg.dk

Lars Elbinger Kjærgaard

✆  21 21 30 18
lars@ktebyg.dk

Claus Persson

✆  26 75 70 35
cpe@ktebyg.dk

Adam Christoffer Bundegaard

✆  60 19 82 66
acb@ktebyg.dk

Jannik Kjær Nisgaard

✆  44 14 29 22
jkn@ktebyg.dk

Jonas Nøhr Enemark

44 14 29 29
jne@ktebyg.dk

Lars Eg Hundevadt

✆  48 88 13 54
lhu@ktebyg.dk

Kurt Therkildsen

✆  20 11 58 01
kurt@ktebyg.dk

Markus Sand

Bygningskonstruktør, Praktikant

44 14 29 60
ms@ktebyg.dk

Projektledelse

Allan Sørensen

✆  20 75 70 83
allan@ktebyg.dk

Jacob Antonsen

✆  20 75 70 85
jacob@ktebyg.dk

Kaj Verner Nielsen

✆  20 75 70 86
kaj@ktebyg.dk

Jens U. Jensen

✆  20 75 70 88
jens@ktebyg.dk

Ryan Agerholm Sørensen

✆  26 75 70 31
ryan@ktebyg.dk

Jeppe Pedersen

✆  26 75 70 33
jeppe@ktebyg.dk

Troels Markussen

✆  26 75 70 32
troels@ktebyg.dk

Mathias Mosegaard Møller Kristensen

✆  26 75 70 38
mathias@ktebyg.dk

Jan Lund

✆  26 75 70 37
jl@ktebyg.dk

Leif Lindberg

✆  23 70 70 02
leif@ktebyg.dk

Lasse Birkegaard Pedersen

✆  21 21 30 13
lasse@ktebyg.dk

Rasmus Westh

✆  21 21 30 17
rasmus@ktebyg.dk

Mads Therkildsen

✆  40 52 83 77
mads@ktebyg.dk

Rasmus Møller Damsgaard

✆  22 52 15 23
rmd@ktebyg.dk

Nicolai Sørensen

✆  44 14 29 00
ns@ktebyg.dk

Susanne Clausen

✆  44 14 29 50
sc@ktebyg.dk

Henrik Lagoni Bank

✆  44 14 29 30
hlb@ktebyg.dk

Søren Leth Vidriksen

✆  40 80 33 16
slv@ktebyg.dk

Kasper Baun Nielsen

✆  44 14 29 42
kbn@ktebyg.dk

Tommy Petersen

✆  61 67 33 95
tp@ktebyg.dk

Michael Emil Ruby

✆  44 14 29 70
mer@ktebyg.dk

Laurids Møller Frandsen

✆  25 17 66 32
lmf@ktebyg.dk

Daniel Bjerg

✆  44 14 29 26
db@ktebyg.dk

Jacob Mølgaard

✆  44 14 29 27
jm@ktebyg.dk

Niels Henrik Madsen

✆  40 91 02 81
nhm@ktebyg.dk

Per Østergård Mathiasen

✆  44 14 29 32
pm@ktebyg.dk

Lars Langballe

✆  44 14 29 31
lla@ktebyg.dk

Lasse Hansen

✆  28 10 50 22
lh@ktebyg.dk

Anders Kristensen

44 14 29 21
ak@ktebyg.dk

Christian Holck Nielsen

✆  48 88 13 50
chn@ktebyg.dk

Kenneth Svingholm

 48 88 13 51
ksv@ktebyg.dk

Thomas Sørensen

✆  54 33 91 40
ts@ktebyg.dk

Ejnar Jensen

✆  60 60 89 05
ej@ktebyg.dk

Emil Frandsen

Studiemedhjælper

 21 21 30 22
ef@ktebyg.dk

Gurli Nielsen

✆  25 37 21 10
gurli@ktebyg.dk

Charlotte Færgemann Lind

✆  21 21 30 19
charlotte@ktebyg.dk

Mads Hvejsel

✆  51 92 80 86
mh@ktebyg.dk

Mikael Clausen

✆  60 19 74 14
mcl@ktebyg.dk

Dorthe Graae Lassen

✆  30 73 56 05
dl@ktebyg.dk

Ingeniør & Tegnestue

Steffen Bertelsen

✆  26 75 70 84
steffen@ktebyg.dk

Christian M. Pedersen

✆  20 75 70 84
christian@ktebyg.dk

Morten Vindelbo

✆  22 59 73 12
mvi@ktebyg.dk

Morten Hoffmann Eriksen

✆  26 75 70 36
mhe@ktebyg.dk

Henrik Nielsen

✆  21 21 30 14
henrik@ktebyg.dk

Bo Kjelsmark Gydesen

✆  21 21 30 15
bo@ktebyg.dk

Sebastian Groth Hansen

✆  25 83 02 45
sebastian@ktebyg.dk

Lars Johansen

✆  21 21 26 50
lj@ktebyg.dk

Benedikte Herold Gundersen

✆  21 21 30 16
benedikte@ktebyg.dk

Mikkel Boldt Rosendahl

✆  23 32 41 99
mikkel@ktebyg.dk

Morten Sigersted Nielsen

✆  44 14 29 10
msn@ktebyg.dk

Lisa Stefánsdóttir

✆  44 14 29 80
lisa@ktebyg.dk

Johan Kristiansen

✆  44 14 29 20
jk@ktebyg.dk

Mogens Jensen

✆  44 14 29 49
mj@ktebyg.dk

Mercedes Wende Thomsen

✆  44 14 29 23
mwt@ktebyg.dk

Mark Skovgaard Vestergaard

44 14 29 33
msv@ktebyg.dk

Martin Lorenzen Nielsen

42 92 38 83
mln@ktebyg.dk

Karina Johansen

44 14 29 35
kj@ktebyg.dk

Thomas Gilhøj Lundsgaard

✆  41 27 48 90
tgl@ktebyg.dk

Morten Blicher

✆  44 14 29 34
mb@ktebyg.dk

Ronni Eisig

Bæredygtighedsleder, Praktikant

51 70 15 88
re@ktebyg.dk

Marquis Crespo

48 88 13 53
mcr@ktebyg.dk

Christian Svenninggaard Kjeldsen

✆  44 14 29 36
csk@ktebyg.dk

Kristian Greve Jensen

✆  48 88 13 52
kgj@ktebyg.dk

Lasse Guldager Schou

48 88 13 55
lgs@ktebyg.dk

Leslie Nielsen

48 88 13 59
lni@ktebyg.dk

Allan Simonsen

48 88 13 58
asi@ktebyg.dk

Anders Hansen

Bæredygtighedsleder, Praktikant

44 14 29 24
ah@ktebyg.dk

Julius Torp Larsen

✆ 48 88 13 57
jtl@ktebyg.dk

Liv Amalie Rohlfing Cordz

✆ 48 88 13 56
lrc@ktebyg.dk

Niels Rahbek

44 14 29 38
nra@ktebyg.dk

Kantine

Gitte Pedersen

✆  40 76 62 24
gpe@ktebyg.dk

Gitte Grønning Gaba

✆  28 35 85 68
gg@ktebyg.dk

Valli Bargfeldt Eriksen

✆  31 19 90 60
vbe@ktebyg.dk

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.