Kontakt os

Du er velkommen til at tale med en af vores repræsentanter når som helst.
Ring til os på telefon +45 75 73 33 66


KT Erhvervsbyg A/S vil være en seriøs sparringspartner i alle byggeriets faser fra de første tanker og skitser over projektering, myndighedsbehandling og frem til afleveringen af dit færdige erhvervsbyggeri. Kontakt os for en uforpligtende snak om, hvordan vi kan hjælpe dig!

KT Erhvervsbyg A/S gemmer min besked i op til 6 måneder.
Og jeg er bekendt med KT Erhvervsbyg A/S Privatlivspolitik

Alle fakturaer bedes sendes til vores faktura email på faktura@ktebyg.dk
OBS, vi modtager KUN PDF filer på denne adresse.
Læs mere omkring fakturering her…

174857
facebook-logo

Per Henriksen

CEO / Partner
  20 75 70 81
per@ktebyg.dk

Chresten Moos Petersen

Ingeniør / Partner
  22 79 34 22
cmp@ktebyg.dk

Morten Popp

Projektdirektør / Partner
✆  26 75 70 30
morten@ktebyg.dk

KTerhvervsbyg_kun_logo_Hvid

Kom og bliv en del af holdet hos KT Erhvervsbyg A/S

Alle medarbejdere

Kurt Therkildsen

✆  20 11 58 01
kurt@ktebyg.dk

Rene Vestermark Krag

✆  20 75 70 82
rene@ktebyg.dk

Allan Sørensen

✆  20 75 70 83
allan@ktebyg.dk

Steffen Bertelsen

✆  26 75 70 84
steffen@ktebyg.dk

Jacob Antonsen

✆  20 75 70 85
jacob@ktebyg.dk

Kaj Verner Nielsen

✆  20 75 70 86
kaj@ktebyg.dk

Henning Good

✆  21 21 30 20
henning@ktebyg.dk

Jens U. Jensen

✆  20 75 70 88
jens@ktebyg.dk

Christian M. Pedersen

✆  20 75 70 84
christian@ktebyg.dk

Susanne Wende Petersen

✆  40 50 13 31
sus@ktebyg.dk

Ryan Agerholm Sørensen

✆  26 75 70 31
ryan@ktebyg.dk

Jeppe Pedersen

✆  26 75 70 33
jeppe@ktebyg.dk

Morten Vindelbo

✆  22 59 73 12
mvi@ktebyg.dk

Charlotte Færgemann Lind

✆  21 21 30 19
charlotte@ktebyg.dk

Troels Markussen

✆  26 75 70 32
troels@ktebyg.dk

Gitte Pedersen

✆  40 76 62 24
gpe@ktebyg.dk

Claus Persson

✆  26 75 70 35
cpe@ktebyg.dk

Mathias Mosegaard Møller Kristensen

✆  26 75 70 38
mathias@ktebyg.dk

Morten Hoffmann Eriksen

✆  26 75 70 36
mhe@ktebyg.dk

Gurli Nielsen

✆  25 37 21 10
gurli@ktebyg.dk

Jan Lund

✆  26 75 70 37
jl@ktebyg.dk

Leif Lindberg

✆  23 70 70 02
leif@ktebyg.dk

Henrik Nielsen

✆  21 21 30 14
henrik@ktebyg.dk

Lasse Birkegaard Jensen

✆  21 21 30 13
lasse@ktebyg.dk

Bo Kjelsmark Gydesen

✆  21 21 30 15
bo@ktebyg.dk

Rasmus Westh

✆  21 21 30 17
rasmus@ktebyg.dk

Mads Therkildsen

✆  40 52 83 77
mads@ktebyg.dk

Lars Elbinger Kjærgaard

✆  21 21 30 18
lars@ktebyg.dk

Sebastian Groth Hansen

✆  21 21 30 21
sebastian@ktebyg.dk

Lars Johansen

✆  21 21 26 50
lj@ktebyg.dk

Morten Woetmann Christensen

✆  21 21 30 22
mc@ktebyg.dk

Rasmus Møller Damsgaard

✆  22 52 15 23
rmd@ktebyg.dk

Sebastian Juul Therkilsen

✆  24 75 70 57
sjt@ktebyg.dk

Benedikte Herold Gundersen

✆  21 21 30 16
benedikte@ktebyg.dk

Mikkel Boldt Hansen

✆  23 32 41 99
mikkel@ktebyg.dk

Morten Sigersted Nielsen

✆  44 14 29 10
msn@ktebyg.dk

Mads Hvejsel

✆  51 92 80 86
mh@ktebyg.dk

Kim Maribo

✆  24 80 48 72
km@ktebyg.dk

Lisa Stefánsdóttir

✆  44 14 29 80
lisa@ktebyg.dk

Nicolai Sørensen

✆  44 14 29 00
ns@ktebyg.dk

Susanne Clausen

✆  44 14 29 50
sc@ktebyg.dk

Johan Kristiansen

✆  44 14 29 20
jk@ktebyg.dk

Henrik Lagoni Bank

✆  44 14 29 30
hlb@ktebyg.dk

Jonathan Henriksen

✆  44 14 29 40
jonathan@ktebyg.dk

Anders Frantz Hansen

✆  44 14 29 60
afh@ktebyg.dk

Mogens Jensen

✆  44 14 29 49
mj@ktebyg.dk

Adam Christoffer Bundegaard

✆  60 19 82 66
acb@ktebyg.dk

Søren Leth Vidriksen

✆  40 80 33 16
slv@ktebyg.dk

Frank Gurvig

✆  61 62 70 07
fg@ktebyg.dk

Mercedes Wende Thomsen

✆  20 75 70 87
mwt@ktebyg.dk

Kasper Baun Nielsen

✆  44 14 29 42
kbn@ktebyg.dk

Mikael Clausen

✆  60 19 74 14
mcl@ktebyg.dk

Steffen Zimmer Uhrlund

✆  21 21 26 51
su@ktebyg.dk

Tommy Petersen

✆  61 67 33 95
tp@ktebyg.dk

Michael Emil Ruby

✆  44 14 29 70
mer@ktebyg.dk

Jannik Kjær Nisgaard

✆  44 14 29 22
jkn@ktebyg.dk

Gitte Grønning Gaba

✆  28 35 85 68
gg@ktebyg.dk

Thomas Gilhøj Lundsgaard

✆  41 27 48 90
tgl@ktebyg.dk

Laurids Møller Frandsen

✆  25 17 66 32
lmf@ktebyg.dk

Daniel Bjerg

✆  44 14 29 26
db@ktebyg.dk

Jacob Mølgaard

✆  44 14 29 27
jm@ktebyg.dk

Daniel Pehrson

✆  27 63 98 78
dp@ktebyg.dk

Niels Henrik Madsen

✆  40 91 02 81
nhm@ktebyg.dk

Dean Alexander Isaac Zachary Shamu

✆  44 14 29 43
da@ktebyg.dk

Kontakt os i dag og få hjælp til dit byggeprojekt!