Kontakt os

Du er velkommen til at tale med en af vores repræsentanter når som helst.
Du kan også bruge vores kontaktformular på vores hjemmeside og blive ringet op.

Lad os bygge din fremtid sammen.

Du kan altid besøge os på vores kontor i 7323 Give, vi har et imødekommende personale og en god kop kaffe.

Ring til os på telefon +45 75 73 33 66


KT Erhvervsbyg A/S vil være en seriøs sparringspartner i alle byggeriets faser fra de første tanker og skitser over projektering, myndighedsbehandling og frem til afleveringen af dit færdige erhvervsbyggeri. Kontakt os for en uforpligtende snak om, hvordan vi kan hjælpe dig!

KT Erhvervsbyg A/S gemmer min besked i op til 6 måneder.
Og jeg er bekendt med KT Erhvervsbyg A/S Privatlivspolitik

Kontakt informationer

KT Erhvervsbyg A/S

Ryttervangen 18, 7323 Give
Danmark

Telefon:

+45 75 73 33 66

E-mail:

mail@ktebyg.dk

Website:

www.kterhvervsbyg.dk

CVR nr:

3134 7327

Sociale Medier:

Facebook

LinkedIn

Alle medarbejdere

per@ktebyg.dk - 20 75 70 81

Per Henriksen

CEO / Partner

cmp@ktebyg.dk - 22 79 34 22

Chresten Moos Petersen

Partner

kurt@ktebyg.dk - 20 11 58 01

Kurt Therkildsen

Partner

morten@ktebyg.dk - 26 75 70 30

Morten Popp

Partner

rene@ktebyg.dk - 20 75 70 82

Rene Vestermark Krag

-

allan@ktebyg.dk - 20 75 70 83

Allan Sørensen

-

steffen@ktebyg.dk - 26 75 70 84

Steffen Bertelsen

-

jacob@ktebyg.dk - 20 75 70 85

Jacob Antonsen

-

kaj@ktebyg.dk - 20 75 70 86

Kaj Verner Nielsen

-

henning@ktebyg.dk - 21 21 30 20

Henning Good

-

jens@ktebyg.dk - 20 75 70 88

Jens U. Jensen

-

christian@ktebyg.dk - 20 75 70 84

Christian M. Pedersen

-

benny@ktebyg.dk - 20 23 94 44

Benny Hansen

-

sus@ktebyg.dk - 40 50 13 31

Susanne Wende Petersen

-

ryan@ktebyg.dk - 26 75 70 31

Ryan Agerholm Sørensen

-

jeppe@ktebyg.dk - 26 75 70 33

Jeppe Pedersen

-

mvi@ktebyg.dk - 22 59 73 12

Morten Vindelbo

-

charlotte@ktebyg.dk - 21 21 30 19

Charlotte Færgemann Lind

-

troels@ktebyg.dk - 26 75 70 32

Troels Markussen

-

gpe@ktebyg.dk - 40 76 62 24

Gitte Pedersen

-

cpe@ktebyg.dk - 26 75 70 35

Claus Persson

-

mathias@ktebyg.dk - 26 75 70 38

Mathias Mosegaard Klausen

-

mve@ktebyg.dk - 26 75 70 36

Morten Vendborg Eriksen

-

gurli@ktebyg.dk - 25 37 21 10

Gurli Nielsen

faktura@ktebyg.dk

jl@ktebyg.dk - 26 75 70 37

Jan Lund

-

leif@ktebyg.dk - 23 70 70 02

Leif Lindberg

-

henrik@ktebyg.dk - 21 21 30 14

Henrik Nielsen

-

lasse@ktebyg.dk - 21 21 30 13

Lasse Birkegaard Jensen

-

bo@ktebyg.dk - 21 21 30 15

Bo Kjelsmark Gydesen

-

rasmus@ktebyg.dk - 21 21 30 17

Rasmus Westh

-

mads@ktebyg.dk -40 52 83 77

Mads Therkildsen

-

lars@ktebyg.dk -21 21 30 18

Lars Elbinger Kjærgaard

-

sebastian@ktebyg.dk -21 21 30 21

Sebastian Groth Hansen

-

lj@ktebyg.dk -21 21 26 50

Lars Johansen

-

mc@ktebyg.dk -21 21 30 22

Morten Woetmann Christensen

-

rmd@ktebyg.dk -22 52 15 23

Rasmus Møller Damsgaard

-

sjt@ktebyg.dk -24 75 70 57

Sebastian Juul Therkelsen

-

benedikte@ktebyg.dk -21 21 30 16

Benedikte Herold Gundersen

-

Mikkel Bolt Hansen

Studiemedhjælper

msn@ktebyg.dk -44 14 29 10

Morten Sigersted Nielsen

-

mh@ktebyg.dk -51 92 80 86

Mads Hvejsel

-

km@ktebyg.dk -24 80 48 72

Kim Maribo

-

toke@ktebyg.dk -21 21 26 51

Toke Ørnfeldt Svensson

-

dad@ktebyg.dk -44 14 29 70

Dan Damgaard

-

lisa@ktebyg.dk -44 14 29 80

Lisa Stefánsdóttir

-

ns@ktebyg.dk -44 14 29 00

Nicolai Sørensen

Byggekoordinator praktikant

sc@ktebyg.dk -44 14 29 50

Susanne Clausen

-

jk@ktebyg.dk -44 14 29 20

Johan Kristiansen

-

hlb@ktebyg.dk - 44 14 29 30

Henrik Lagoni Bank

-

jonathan@ktebyg.dk - 44 14 29 40

Jonathan Henriksen

-

kj@ktebyg.dk - 26 75 70 36

Karina Johansen

Ingeniørpraktikant

afh@ktebyg.dk - 44 14 29 60

Anders Frantz Hansen

-

mj@ktebyg.dk - 44 14 29 49

Mogens Jensen

-

acb@ktebyg.dk - 60 19 82 66

Adam Christoffer Bundegaard

-

Kontakt os i dag og få hjælp til dit byggeprojekt!