Kontakt os

Du er velkommen til at tale med en af vores repræsentanter når som helst.
Ring til os på telefon +45 75 73 33 66


KT Erhvervsbyg A/S vil være en seriøs sparringspartner i alle byggeriets faser fra de første tanker og skitser over projektering, myndighedsbehandling og frem til afleveringen af dit færdige erhvervsbyggeri. Kontakt os for en uforpligtende snak om, hvordan vi kan hjælpe dig!

KT Erhvervsbyg A/S gemmer min besked i op til 6 måneder.
Og jeg er bekendt med KT Erhvervsbyg A/S Privatlivspolitik

Alle fakturaer bedes sendes til vores faktura email på faktura@ktebyg.dk
OBS, vi modtager KUN PDF filer på denne adresse.
Læs mere omkring fakturering her…

174857
facebook-logo
KTerhvervsbyg_kun_logo_Hvid

Kom og bliv en del af holdet hos KT Erhvervsbyg A/S

Mød vores medarbejdere

Se alle medarbejdere nedenfor eller vælg en specifik afdeling

Per Henriksen

CEO / Partner
  20 75 70 81
per@ktebyg.dk

Chresten Moos Petersen

Ingeniør / Partner
  22 79 34 22
cmp@ktebyg.dk

Morten Popp

Projektdirektør / Partner
✆  26 75 70 30
morten@ktebyg.dk

Administration

Gurli Nielsen

✆  25 37 21 10
gurli@ktebyg.dk

Charlotte Færgemann Lind

✆  21 21 30 19
charlotte@ktebyg.dk

Mads Hvejsel

✆  51 92 80 86
mh@ktebyg.dk

Mikael Clausen

✆  60 19 74 14
mcl@ktebyg.dk

Kantine

Gitte Pedersen

✆  40 76 62 24
gpe@ktebyg.dk

Gitte Grønning Gaba

✆  28 35 85 68
gg@ktebyg.dk

Projektledelse

Allan Sørensen

✆  20 75 70 83
allan@ktebyg.dk

Jacob Antonsen

✆  20 75 70 85
jacob@ktebyg.dk

Kaj Verner Nielsen

✆  20 75 70 86
kaj@ktebyg.dk

Jens U. Jensen

✆  20 75 70 88
jens@ktebyg.dk

Ryan Agerholm Sørensen

✆  26 75 70 31
ryan@ktebyg.dk

Jeppe Pedersen

✆  26 75 70 33
jeppe@ktebyg.dk

Troels Markussen

✆  26 75 70 32
troels@ktebyg.dk

Mathias Mosegaard Møller Kristensen

✆  26 75 70 38
mathias@ktebyg.dk

Jan Lund

✆  26 75 70 37
jl@ktebyg.dk

Leif Lindberg

✆  23 70 70 02
leif@ktebyg.dk

Lasse Birkegaard Jensen

✆  21 21 30 13
lasse@ktebyg.dk

Rasmus Westh

✆  21 21 30 17
rasmus@ktebyg.dk

Mads Therkildsen

✆  40 52 83 77
mads@ktebyg.dk

Morten Woetmann Christensen

✆  21 21 30 22
mc@ktebyg.dk

Rasmus Møller Damsgaard

✆  22 52 15 23
rmd@ktebyg.dk

Kim Maribo

✆  24 80 48 72
km@ktebyg.dk

Nicolai Sørensen

✆  44 14 29 00
ns@ktebyg.dk

Susanne Clausen

✆  44 14 29 50
sc@ktebyg.dk

Henrik Lagoni Bank

✆  44 14 29 30
hlb@ktebyg.dk

Anders Frantz Hansen

✆  44 14 29 60
afh@ktebyg.dk

Søren Leth Vidriksen

✆  40 80 33 16
slv@ktebyg.dk

Frank Gurvig

✆  61 62 70 07
fg@ktebyg.dk

Kasper Baun Nielsen

✆  44 14 29 42
kbn@ktebyg.dk

Steffen Zimmer Uhrlund

✆  21 21 26 51
su@ktebyg.dk

Tommy Petersen

✆  61 67 33 95
tp@ktebyg.dk

Michael Emil Ruby

✆  44 14 29 70
mer@ktebyg.dk

Laurids Møller Frandsen

✆  25 17 66 32
lmf@ktebyg.dk

Daniel Bjerg

✆  44 14 29 26
db@ktebyg.dk

Jacob Mølgaard

✆  44 14 29 27
jm@ktebyg.dk

Niels Henrik Madsen

✆  40 91 02 81
nhm@ktebyg.dk

Dean Alexander Isaac Zachary Shamu

Konstruktør praktikant

✆  44 14 29 43
da@ktebyg.dk

Per Østergård Mathiasen

✆  44 14 29 32
pm@ktebyg.dk

Lars Langballe

✆  44 14 29 31
lla@ktebyg.dk

Salg / Design

Kurt Therkildsen

✆  20 11 58 01
kurt@ktebyg.dk

Rene Vestermark Krag

✆  20 75 70 82
rene@ktebyg.dk

Henning Good

✆  21 21 30 20
henning@ktebyg.dk

Lars Elbinger Kjærgaard

✆  21 21 30 18
lars@ktebyg.dk

Jonathan Henriksen

✆  44 14 29 40
jonathan@ktebyg.dk

Claus Persson

✆  26 75 70 35
cpe@ktebyg.dk

Adam Christoffer Bundegaard

✆  60 19 82 66
acb@ktebyg.dk

Jannik Kjær Nisgaard

✆  44 14 29 22
jkn@ktebyg.dk

Thomas Gilhøj Lundsgaard

✆  41 27 48 90
tgl@ktebyg.dk

Ingeniør / Tegnestue

Steffen Bertelsen

✆  26 75 70 84
steffen@ktebyg.dk

Christian M. Pedersen

✆  20 75 70 84
christian@ktebyg.dk

Susanne Wende Petersen

✆  40 50 13 31
sus@ktebyg.dk

Morten Vindelbo

✆  22 59 73 12
mvi@ktebyg.dk

Morten Hoffmann Eriksen

✆  26 75 70 36
mhe@ktebyg.dk

Henrik Nielsen

✆  21 21 30 14
henrik@ktebyg.dk

Bo Kjelsmark Gydesen

✆  21 21 30 15
bo@ktebyg.dk

Sebastian Groth Hansen

✆  21 21 30 21
sebastian@ktebyg.dk

Lars Johansen

✆  21 21 26 50
lj@ktebyg.dk

Benedikte Herold Gundersen

✆  21 21 30 16
benedikte@ktebyg.dk

Mikkel Boldt Rosendahl

✆  23 32 41 99
mikkel@ktebyg.dk

Morten Sigersted Nielsen

✆  44 14 29 10
msn@ktebyg.dk

Lisa Stefánsdóttir

✆  44 14 29 80
lisa@ktebyg.dk

Johan Kristiansen

✆  44 14 29 20
jk@ktebyg.dk

Mogens Jensen

✆  44 14 29 49
mj@ktebyg.dk

Mercedes Wende Thomsen

✆  44 14 29 23
mwt@ktebyg.dk

Daniel Pehrson

✆  27 63 98 78
dp@ktebyg.dk

Mark Skovgaard Vestergaard

44 14 29 33
msv@ktebyg.dk

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.